Jít k hlavnímu obsahu

Jak si (ne)koupit knihu

Hledáte všechnu moudrost manažerského světa na jednom místě? Tak se podívejte do hajzlu, protože přesně tam ji tahle knížka splachuje!

Přijde vám to trochu nafoukané? Tak mám pro vás dobrou zprávu. Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Základní věc, kterou se člověk naučí při psaní knížky o tom, jak nebýt kokot, je, že on sám pěknej kokot je. A že je (zase jednou) všechno jinak, než si myslel.

Přesně to se stalo mně. Byl jsem toho všeho tak plnej, že jsem si tím nemohl být jistější. Knížku jsem napsal za pár týdnů sakumprásk. A byla fakt dobrá. Ale nebyla přesně taková, jaká měla být. Ale jaká měla být? Začal jsem se v tom štárat, vytahoval jsem jednu kostičku za druhou a za chvíli se mi stavba zhroutila. Protože celou tu knížku o (ne)kokotství psal pořád ještě kokot.

Tak jsem si sednul znovu za stůl. A pustil se do toho s optikou toho všeho, co jsem se sám při psaní naučil. Aplikoval jsem umění nebýti kokotem na vlastní kokotství. A teprve teď to dává smysl.

Má to ale jeden háček. Tahle druhá knížka ještě není hotová. Skoro jo, ale ne úplně. A já ji nevypustím ven, než to bude úplně úplně. To bych byl přece kokot, no ne? Pošlu vám ale zatím ukázku a přihodím i několik tipů, které se do knížky nakonec nevešly. A slibuju, že vám hotovou knihu nabídnu jako úplně prvním – stačí tady nechat mail. Berete?